Профіль користувача
Среда, 22 Февраль 2012 09:53

Візитка закладу

Оцените материал
(5 голосов)

20190227 121843

Наша школа – маленька краплина,

Того щастя , що зветься родина,

Так по-батьківські всіх зустрічає

І в доросле життя проводжає.

Комунальний заклад "Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Великолепетиської районної ради Херсонської області заснований у 1926 році.

За роки свого існування він дав путівку в життя близько 13 тисячам вихованців, які прославили заклад в Україні та за її межами. Серед них:

   • член-кореспондент Академії наук СРСР Григорій Літінський,
   • капітан дальнього плавання Григорій Очерідник,
   • заслужений діяч мистецтв України, режисер Ігор Болгарин,
   • віце–президент Академії наук України Олександр Семашко,
   • заступник Генерального конструктора авіації Олександр Григоренко,
   • кандидат медичних наук В’ячеслав Кумановський,
   • науковий співробітник Гамбургського технічного університету Наталія Прядко,
   • проректор Кримського інституту Української академії друкарства Володимир Бойко,
   • лауреат премії імені І.Франка, кореспондент газети «Вечірній Київ» Ольга Сущенко,
   • кореспондент газети «Хрещатик» Віталій Курінний,
   • ведучий каналу «ТВІ», заслужений журналіст України Олексій Ліхман,
   • кандидат сільськогосподарських наук, викладач Херсонського аграрного університету Олександр Рудік,
   • лікар–кардіолог Київського інституту серця ім. О.Шалімова Ігор Камінін,
   • спортивні коментатори Київської та Херсонської телерадіокомпаній Валерій Шершень та Максим Лозовий.

Очолює навчальний заклад Глоба Антоніна Йосипівна.

Нині у закладі навчається 540 учнів.

Працює 57 вчителів, з яких:

   • 6 вчителів мають звання «вчитель-методист»,
   • 9 вчителів – звання «старший вчитель»,
   • 10 вчителів – звання «Відмінник освіти України»,
   • 15 вчителів – кваліфікаційну категорію «вчитель вищої категорії».

За 25 років незалежності України заклад впевнено долає нові висоти.

З 2000-го по 2010-й рік школа – експериментальний майданчик при Південноукраїнському регіональному інституті післядипломної освіти. Проводилася експериментальна робота на теми: "Освітній моніторинг як механізм управління загальною середньою школою" та "Формування цілісного навчально-виховного процесу школи на основі інноваційних технологій". У квітні 2010 року на вченій раді академії безперервної освіти заслухано та схвалено експериментальну роботу.

Отримано від Міністерства освіти і науки України сучасний комп’ютерний клас за програмою комп’ютеризації сільської школи.

Школа співпрацює з Новокаховським політехнічним коледжем з питання довузівської підготовки учнівської молоді.

На базі школи працювала філія ліцейних класів при Херсонському державному технічному університеті.

Навчальний заклад радо вітав учасників конкурсу «США – Україна: партнерство в освіті».

13-й рік поспіль заклад співпрацює з Корпусом Миру.

Колектив педагогів та учнів школи активно запроваджує мультимедійні та інноваційні технології при вивченні навчальних предметів.

Заклад здобув перемогу у Всеукраїнському конкурсі Світового банку «Комп’ютер – сільській школі» і отримав в подарунок комп’ютерний клас.

У 2002 році вчителем музики Яковлєвим О.С. написаний Гімн школи.

Результатом колективної творчої праці вчителів та учнів створено Герб школи.

 __111

Напередодні відзначення 65-ї річниці визволення України від фашистських загарбників на території школи встановлено меморіальну дошку на честь героя-розвідника 301-ї гвардійської стрілецької дивізії Миколи Полторакіна і присвоєно школі його ім’я.

У 2018-2019 н.р. заклад працює над методичною проблемою «Спрямування діяльності педагогічного коллективу на забезпечення ефективності освітнього процесу, створення простору нових освітніх можливостей, формування компетентностей, необхідних для успішної самореалізації в суспільстві.

   На базі закладу проведено 5 районних та два міжрайонні семінари, у яких взяли активну участь 14 учителів. Другий рік поспіль продовжує працювати в режимі Всеукраїнського експерименту Академії наук України для учнів, батьків та педагогів "На крилах успіху".

Продовжують працювати районні ресурсні центри по вивченню курсу "Захист Вітчизни" та по підготовці учнів 10-11 класу до ЗНО, розпочав роботу центр по впровадженню обласного освітнього проекту «Крок до ВИШу».

Два вчителя Юрченко Н.І. та Саламатіна О.М. стали переможцями міжрайонного конкурсу «Учитель року-2019», у номінаціях «Географія» та «Інклюзивна освіта».     

На базі закладу проведено навчання вчителів 1-х класів району 2019-2020 року Глобою А.Й., Артюх С.В., Мошенець О.А., які є тренерами Нової української школи. Два вчителя є членами журі міжрайонного професійного конкурсу «Вчитель року».

     Результатом діяльності педагогів зі здібними учнями стало 30 призерів районних предметних олімпіад та конкурсів.

У цьому році учні нашого закладу Самойленко Вероніка (8-Б) та Курінна Олександра (11 клас) здобули абсолютну перемогу у конкурсі - захисті науково- дослідницьких робіт учнів – членів МАН на районному рівні, одна перемога на обласному рівні.

Відновлено роботу шкільної газети "12 балів" творчим колективом редколегії під керівництвом вчителя української мови й літератури Мордашової О.М.

Команда закладу взяла участь і отримала абсолютну перемогу (І місце) у обласному спортивному вишколі «Покровський гарт».

Учениця 9- А класу Худолій Аліни здобула ІІ місце у районному конкурсі «Учень року – 2019» (кер. Пльохова К.Ю.). У районному етапі квесті – естафеті « Під блакитним небом Херсонщини» до 100- річчя від Дня народження Василя Сухомлинського команда «Еверест» посіла І місце (кер. Пльохова К.Ю.) В районному інтелектуальному конкурсі «Брейн-ринг» команда закладу «Піфагорці» здобули І місце (кер. Пльохова К.Ю.) Участь у районному конкурсі майстрів художнього слова « Наша земля – Україна» принесла закладу 2 перемоги. В обласному етапі Всеукраїнського екологічного конкурсу «Парад квітів біля школи» - ІІ місце ( керівник Кваснікова Л. К). У конкурсі «Мій вірний чотирилапий друг» на обласному етапі маємо дипломи І ступеня – 2 роботи, ІІ -1 робота.   Протягом року спортсмени закладу демонстрували свою спортивну підготовку та спритність, як на шкільних спортивних заходах, так і на районних і обласних та займали призові місця. У спартакіаді серед учнів загальоосвітніх навчальних закладів у 2018-2019 навчальному році посіли І місце. Заклад виборов ІІІ місце у обласному огляді-конкурсі на кращий відеоролик фізкультурно-спортивного спрямування "Країна майбутнього" у 2018-2019 н.р. 14 травня 2019 року на базі Великолепетиського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ступенів відбулося тестування здобувачів освіти (11 клас) з української мови та літератури в рамках проекту "Крок до херсонського ВИШу. Рiй «Лепетиська Сiч» вибороли 1 мiсце у районній вiйськово-патрiотичнiй грi «Джура» та команда « Десант» здобули абсолютну перемогу у конкурсi «Озброєнi пiснею, покликанi маршем» (кер. Сененко Д.В.) 23 квітня учениця 11 класу Осоченко Єлизавета разом із науковим керівником Глінкою І.М. взяли участь у обласній краєзнавчiй конференції, де представили свою роботу "Хоробре серце. Буднi героя, воїна, землякa". Єлизавета нагороджена дипломом за зайняте 3 місце. 14 березня 2019 року відбувся районний етап щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», команда закладу «Вітамінки» посіла призове ІІ місце (кер. Новікова І.О.). Команда юних інспекторів руху продемонструвала високі знання з правил дорожнього руху та зайняли ІІ місце (кер. Шавикіна Ю.В.)

Переможці Обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

З трудового навчання - Проценко Даниїла (ІІІ місце), вчитель Артюх С.В.

З англійської мови - Худолій Аліна (ІІ місце), вчитель Гунько Л. В.

Шинкарецька Єлизавета (керівник Шинкарецька О.І.)- 3 місце з математики

Заклад пишається своїми здібними та розумними учнями.

Прочитано 853272 раз Последнее изменение Понедельник, 21 Октябрь 2019 11:01
Другие материалы в этой категории: « Історія закладу Адміністрація закладу »

Календар
« Сентябрь 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30