Профіль користувача




Среда, 22 Февраль 2012 09:53

Візитка школи

Оцените материал
(5 голосов)

gerb

Наша школа – маленька краплина,

Того щастя , що зветься родина,

Так по-батьківські всіх зустрічає

І в доросле життя проводжає.

Великолепетиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Великолепетиської селищної ради Великолепетиського району Херсонської області заснована у 1926 році.

За роки свого існування вона дала путівку в життя близько 12 тисячам вихованців, які прославили школу в Україні та за її межами. Серед них:

      • член-кореспондент Академії наук СРСР Григорій Літінський,
      • капітан дальнього плавання Григорій Очерідник,
      • заслужений діяч мистецтв України, режисер Ігор Болгарин,
      • віце–президент Академії наук України Олександр Семашко,
      • заступник Генерального конструктора авіації Олександр Григоренко,
      • кандидат медичних наук В’ячеслав Кумановський,
      • науковий співробітник Гамбургського технічного університету Наталія Прядко,
      • проректор Кримського інституту Української академії друкарства Володимир Бойко,
      • лауреат премії імені І.Франка, кореспондент газети «Вечірній Київ» Ольга Сущенко,
      • кореспондент газети «Хрещатик» Віталій Курінний,
      • ведучий каналу «ТВІ», заслужений журналіст України Олексій Ліхман,
      • кандидат сільськогосподарських наук, викладач Херсонського аграрного університету Олександр Рудік,
      • лікар–кардіолог Київського інституту серця ім. О.Шалімова Ігор Камінін,
      • спортивні коментатори Київської та Херсонської телерадіокомпаній Валерій Шершень та Максим Лозовий.

23 роки школу очолює Кубатко Тамара Василівна.

Нині в школі навчається 559 учнів.

Працює 50 вчителів, з яких:

      • 6 вчителів мають звання «вчитель-методист»,
      • 9 вчителів – звання «старший вчитель»,
      • 10 вчителів – звання «Відмінник освіти України»,
      • 15 вчителів – кваліфікаційну категорію «вчитель вищої категорії».

За 20 років незалежності України школа впевнено долає нові висоти.

З 2000-го по 2010-й рік школа – експериментальний майданчик при Південноукраїнському регіональному інституті післядипломної освіти. Проводилася експериментальна робота на теми: "Освітній моніторинг як механізм управління загальною середньою школою" та "Формування цілісного навчально-виховного процесу школи на основі інноваційних технологій". У квітні 2010 року на вченій раді академії безперервної освіти заслухано та схвалено експериментальну роботу.

Отримано від Міністерства освіти і науки України сучасний комп’ютерний клас за програмою комп’ютеризації сільської школи.

Школа співпрацює з Новокаховським політехнічним коледжем з питання довузівської підготовки учнівської молоді.

На базі школи працювала філія ліцейних класів при Херсонському державному технічному університеті.

Навчальний заклад радо вітав учасників конкурсу «США – Україна: партнерство в освіті».

7-й рік поспіль заклад співпрацює з Корпусом Миру.

Колектив педагогів та учнів школи активно запроваджує мультимедійні та інноваційні технології при вивченні навчальних предметів.

Школа здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі Світового банку «Комп’ютер – сільській школі» і отримала в подарунок комп’ютерний клас.

У 2002 році вчителем музики Яковлєвим О.С. написаний Гімн школи.

Результатом колективної творчої праці вчителів та учнів створено Герб школи.

Напередодні відзначення 65-ї річниці визволення України від фашистських загарбників на території школи встановлено меморіальну дошку на честь героя-розвідника 301-ї гвардійської стрілецької дивізії Миколи Полторакіна і присвоєно школі його ім’я.

Педагоги віддають знання, мудрість, душу і серце своїм вихованцям, серед яких:

  • Бестюк Іван Іванович – вчитель історії, кандидат історичних наук, відмінник освіти України, член Національної Спілки журналістів України. Автор 20-ти наукових публікацій у центральних виданнях. Співавтор книг "Пам'ять серця", "Степу легенда", «Великолепетиські джерела»;
  • Марченко Микола Миколайович – вчитель історії та правознавства, член авторського колективу навчальних посібників «Практичне право для 8, 9 класів», автор книги-меморіалу "Голодомори 1921-23, 1932-33, 1946-47 роки на Великолепетищині словами очевидців та мовою документів", яка визнана однією з кращих на Всеукраїнському конкурсі в номінації "Аналітичне дослідження" та Міжнародній книжковій виставці – ярмарку "Київські книжкові контракти 2007 року", випускник Програми «США – Україна: партнерство в освіті», переможець Всеукраїнських конкурсів, голова обласного та районного осередків Всеукраїнської асоціацїї вчителів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», президент молодіжної громадської організації «Дебатний Клуб «Дефарт». Нагороджений грамотою Херсонської обласної державної адміністрації "Совість року – 2007».
  • Плетена Тетяна Володимирівна – вчителька біології, виховала 2-х переможців обласного конкурсу-захисту дослідницьких робіт членів МАН, 12 переможців всеукраїнських конкурсів, експедицій, акцій.

13 вчителів школи стали переможцями районного конкурсу «Вчитель року».

Братчук Зінаїда Іванівна, Марченко Микола Миколайович, Прядко Лариса Степанівна, Кузнєцова Вікторія Миколаївна, Плетена Тетяна Володимирівна гідно представили наш район на обласному етапі конкурсу і посіли призові місця.

За сумлінну працю, особистий внесок у навчанні та вихованні підростаючого покоління нагороджено:

  • почесними грамотами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України - 9 вчителів.
  • грамотами обласного управління освіти і науки – 20 вчителів,
  • грамотами районного відділу освіти – 27 вчителів,

Педагогічний досвід вчителів Позименко Л.Б., Марченка М.М., Бойко О.Г., Тичківської Т.М., анотований та рекомендований для запровадження школа області Південноукраїнським регіональним інститутом післядипломної освіти.

У 2008 році під керівництвом начальника пришкільного оздоровчого табору «Веселка» Прядко Л.О. школа посіла третє місце у обласному конкурсі на кращу організацію виховної роботи у літніх пришкільних таборах.

Там, де творчо працюють вчителі, там творчо працюють і їхні вихованці:

  • 28 учнів нагороджено золотими медалями;
  • 18 учнів – срібними медалями;
  • 115 учнів – переможці ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика;
  • Мудрик Юлія та Груба Марія – переможці Міжнародного конкурсу учнівський робіт «Історія та уроки Голокосту»;
  • 7 учнів – призери Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник»;
  • учениця 5-А класу Гусак Тетяна – переможниця обласного конкурсу «Охорона праці очима дітей»
  • 3 учні – призери обласного конкурсу «Податки очима дітей»;
  • 18 учнів – призери районного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН;
  • 320 учнів – призери районних предметних олімпіад.

Школа пишається своїми талановитими та обдарованими учнями, які є активними учасниками всеукраїнських, обласних та районних оглядів, фестивалів, спортивних змагань, серед яких:

  • 7 переможців – всеукраїнських,
  • 150 переможців – обласних,
  • понад 200 переможців – районних науково-дослідницьких та творчих конкурсів.

Високих результатів досягли спортсмени школи.

Вперше за 20 років учень 11-го класу, вихованець ДЮСШ Сосна Олег став Чемпіоном України з жиму штанги.

Рекордсменами області з легкої атлетики є: Кудрич Олена, Табота Аліна, Бондарева Анна.

Багаторазовими переможцями районних змагань є команди школи з баскетболу, волейболу, легкої атлетики, футболу, пауерліфтингу.

Шостий рік поспіль спортсмени школи посідають перше загальнокомандне місце у Спартакіаді школярів загальноосвітніх навчальних закладів.

У 2011-му році команда школи стала переможницею першої районної військово-спортивної патріотичної гри «Зірниця».

Щороку понад 20 талановитих та обдарованих учнів нагороджуються цінними подарунками та почесними грамотами на районному зльоті «Обдарованість».

Декілька років навчальний заклад утримує першість у рейтингу серед шкіл району.

Здійснювати навчально-виховний процес згідно сучасних вимог школі допомагають спонсори, шефи, друзі:

  • керівник ПП «Лєна», депутат районної ради Шокін П.М.;
  • голова ТОВ АФ «Україна», депутат обласної ради Дяков С.М.;
  • голова ТОВ «Шевченкове» Ярова Н.В.;
  • голова фермерського насіннєвого господарства «Руслан» Узбек К.В.;
  • голова правління СТОВ імені Петровського Груба В.Г.
  • керівник ФОП Поканай В.В.;
  • приватні підприємці Желєзняк Л.О., Железняк А.Л., Буняк С.П., Мігун І.М., Сапронова О.М., Груба В.В., Тоцька В.Г., Таран Л.В.

 



Нові здобутки у 2016 році

Основні завдання та пріоритетні напрямки роботи, які вдалося реалізувати:

   •         Створено стійкий позитивний імідж школи. З 2016-2017 навчального року – школа стала переможцем обласного конкурсу і є опорною у нашому районі. Тому у результаті створення на базі Костянтинівського НВК філії Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, учні 5-10 класів супроводжуються вчителем Чумаковою І.Д. на навчання до нашої школи.

•  Сприятливий психологічний клімат в колективі:

•  1) емоційно позитивні взаємовідносини «по-горизонталі»: а) між працівниками школи; б) між учнями ;

•  2) емоційно позитивні взаємовідносини «по-вертикалі» : а) між працівниками і керівниками школи; б) між учнями і педагогами.

•  Ефективною є   взаємодія школи з громадськістю, проведено громадські слухання «», працюють волонтерські загони.

•  Прийняття і розуміння проблем школи, матеріальна підтримка органами місцевого самоврядування.

•  Висока якість освітянських послуг: рівня навчальних досягнень учнів і випускників, наявність переможців і призерів предметних олімпіад, МАН, конкурсів, змагань.

•  Укладено угоду про співпрацю з Білозерською ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області. Таким чином розроблено і успішно реалізовується міжрегіональний проект «Південь-Схід: співдружність регіонів».

•  Школа з вересня 2015 року – експериментальний науково-дослідницький майданчик інституту соціальної та політичної психології Національної Академії педагогічних наук України з проблеми «Моніторинг чинників професійного самовизначення молоді в умовах упровадження Національної рамки кваліфікацій».

•  З вересня 2015 року з метою адаптації до життя учнівської молоді, формування у школярів орієнтації на той чи інший вид майбутньої професійної діяльності, при ефективному використанні наявних освітніх ресурсів, за сприянням МНВК, відділу освіти у школі створено районний ресурсний центр “ Твій вибір”.

•  За підтримки батьківської громадськості , шефів школи створена дієва система морального і матеріального стимулювання персоналу і учнів.

  • Результат роботи закладу в цілому: за рейтингом серед шкіл району – І місце (лютий 2016 року).
  • У районному конкурсі –захисті моделі школи соціалізуючого простору “День педагогічної ідеї” – абсолютна перемога.
  • У районному конкурсі соціальних проектів “ Простір щасливого дитинства” – І місце.
  • Вчитель української мови та літератури Проценко Н.В. пройшла навчання за програмою тренінгу з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці» при інституті проблем виховання Національної академії педагогічних наук М.Київ.
  • Розроблено авторські програми:

-         Тичківською Т.М. гуртка національно-патріотичного виховання «Ми – українці», яка схвалена районним методичним кабінетом.

-         Артюх М.І. став співавтором навчальної програми з креслення для використання в курсі трудового навчання, схваленої кафедрою теорії і методики викладання природничо-математичних та технологічних дисциплін.

  • 12 вчителів стали переможцями щорічного обласного (заочного) конкурсу сценаріїв та методичних розробок виховних заходів

« Перлина натхнення».

  • Маємо призерів районних олімпіад:

З географії – учениця 8-Б класу Курінна Олександра ІІ місце вч. Юрченко Н.І.;

З біології – учениця 11 класу Ящик Марина ІІІ місце, вч. Карякова М.Л.;

З трудового навчання – учень 9-А класу Винарчик Віктор ІІІ місце, вч. Артюх М.І.;

З фізики – учень 10-Б класу Євтушенко Дмитро І місце, вч. Тичківська Т.М.;

З історії – учениця 9-А класу Рошко Катерина І місце, вч. Глінка І.М.;

                 учениця 10 –А класу Зубач Валерія ІІ місце, вч. Глінка І.М.;

З англійської мови - учениця 9-А класу Петлінська Карина ІІІ місце, вч. Кривов’яз А.В.;

З хімії -   учениця 11 класу Горбач Віолетта І місце;

                 учениця 10-Б класу Шинкарецька Дарина І місце;

                 учениця 8-Б класу Курінна Олександра І місце, вч. Симоненко С.Г.;

З математики – учень 10-Б класу Євтушенко Дмитро І місце, вч. Геращенко В.О..

Аналіз участі учнів четвертих класів у районних олімпіадах з базових дисциплін показав, що з української мови учениця 4-А класу Ляхович Юлія посіла ІІІ місце, з природознавства – учень 4-А класу Козловський Іван посів також ІІІ місце (вч.Дерій Л.Г.)

  • Член шкільного наукового товариства «Перлина», учениця 10-Б класу Шинкарецька Дарина взяла участь у написанні та захисті науково-дослідницької роботи «Визначення кислотності, вологості та пористості білого хліба», яка зайняла І місце під час І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН та стала лауреатом ІІ етапу конкурсу-захисту манівських робіт ( науковий керівник Симоненко С.Г.).
  • У ХVІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика на районному рівні посіли перше місце учениця 4-А класу Гончарова Аміна (вч. Дерій Л.Г.) та 7-А класу Поляк Анна, (вч. Вольська Т.В.) учениці 5-А класу Гуденко Вікторія та 6-В класу Гунько Анастасія посіли третє місце у ІІ етапі (вч. Червотока І.І.) На обласному етапі конкурсу Поляк Анна посіла ІІ місце.
  • У VІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка учениця 7-А класу Поляк Анна посіла перше місце, вч. Вольська Т.В., учениця 6-В класу Горішня Олександра та учениця 10-А класу Зубач Валерія посіли третє місце у ІІ етапі, вч. Червотока І.І.
  • У Всеукраїнському конкурсі суспільствознавчих наук «Кришталева сова» з предмету художня культура дипломами І ступеню нагороджено: Вілямовську Євгенію (11 клас), дипломами ІІ ступеню Лисенко Тетяну (11 клас), Соломчак Єлизавету (10-А клас), Петлінську Карину (9-А клас), дипломами третього ступеню Макій Владиславу (9-А клас) (вч. Кузнєцова В.М.); з предмету «Правознавство» дипломами І ступеню нагороджено 6 учнів: Петлінську Карину, Слаквич Юлію, Рошко Катерину, Винарчика Віктора (9-А клас), Цикал Юлію, Боровик Діну (9-Б клас) (вч. Глінка І.М.).
  • У Міжнародному конкурсі з інформатики "Бобер".взяли участь 27 учнів 2-11 класів. Перемогу здобули 14 учнів, що становить 52%. "Відмінні сертифікати"отримали: Остропицький Іван, Фесенко Анастасія, Пинська Діана (вч. Шинкарецький Є.В.), 11 учнів отримали "Добрий сертифікат": Шинкарецька Єлизавета, Гунько Анастасія (вч. Шинкарецька О.І.), Євтушенко Дмитро, Шинкарецька Дарина, Зелінка Єлизавета, Манюк Марія, Кудіна Вікторія, Голда Максим, Зубач Світлана, Проценко Кіра, Свєшніков Олексій (вч. Шинкарецький Є.В.).
  • Учень 2-Б класу Гнатенко Костянтин отримав срібний сертифікат (ІІ місце) у Всеукраїнському конкурсі «Патріот 2016» (вч. Артюх С.В.).
  • Учениця 10-Б класу Вергун Олена здобула перемогу на обласному рівні та взяла участь у Всеукраїнському фінальному конкурсі наукових робіт «Права людини крізь призму сучасності: розвиток , досвід та перспективи». (вч. Глінка І.М.). Відзначена грамотою навчально-наукового інституту права за кращу презентацію власної наукової роботи.
  • Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник - 2016» принесла свої перемоги учням школи:

Маслова Віта ( 8-Б клас)- диплом ІІ ст. Всеукраїнського рівня (вч. Німченко І.В.);

Гунько Анастасія (6-В клас) –диплом ІІ ст. Всеукраїнського рівня (вч.Червотока І.І.);

Шинкарецька Ліза (6-В клас) –диплом ІІ ст. Всеукраїнського рівня (вч.Червотока І.І.);

Горішня Олександра (6-В клас) –диплом ІІІ ст. Всеукраїнського рівня (вч.Червотока І.І.);

Потапова Ліза (6-В клас) –диплом ІІІ ст. Всеукраїнського рівня (вч.Червотока І.І.);

Гончарова Аміна (4-А клас) - диплом ІІ ст. Всеукраїнського рівня (вч. Дерій Л.Г.);

Поляк Анна (7-А клас) –диплом І ст. регіонального рівня (вч. Вольська Т.В.);

Носальська Олександра (7-А клас) –диплом І ст. регіонального рівня (вч. Вольська Т.В.);

Курінна Олександра( 8-Б клас)- диплом ІІ ст. регіонального рівня (вч. Німченко І.В.);

Пікалова Дарія ( 3-А клас)- диплом ІІ ст. регіонального рівня (вч. Євтушенко Л.В.)

  • У Всеукраїнському природничому інтерактивному конкурсі «Колосок» отримали Золоті колоски: Гунько Анастасія, Шинкарецька Єлизавета, Потапова Єлизавета, Шинкарецький Максим, Ковпей Неоніла, Кузнєцова Владислава (6-В клас), Маслова Віта ( 8-Б клас),Москаленко Кирил (7-А клас), вч. Карякова М.Л.; Зелінка Єлизавета (7-Б клас) – вч. Зелінка Л.М.

. Срібні колоски отримали: Осоченко Єлизавета (8-Б клас), Соломатін Даніїл, Таловиря Андрій (9-Б клас), Менделєва Яна, Табота вікторія (10-А клас) – вч. Карякова М.Л. ; Пенська Діана, Фесенко Анастасія (7-Б клас) – вч. Зелінка Л.М.

  • У Всеукраїнській природознавчій грі «Геліантус» учні 10-Б класу посіли призові місця: Шинкарецька Дарина- ІІ місце, Євтушенко Димитрій – ІІІ місце (вч. Симоненко С.Г.)
  • У районному конкурсі читців «Наша Земля – Україна» І місце здобула Продай Єлизавета учениця 3-А класу (вч. Євтушенко Л.В.).
  • У районному етапі конкурсу малюнків «Акварелі райдуги»: І місце посіли Гусак Тетяна, Парфіров Сергій та Міллер Крістіна, на обласному етапі конкурсу також три перемоги (вч. Кузнєцова В.М.). У районному етапі обласної виставки декоративно-прикладного мистецтва «Сміється писанка у всій її красі» (у номінації «Великодній малюнок») Гончарова Аміна посіла ІІ місце та Гусак Тетяна два перших місця. На обласному рівні: дві перемоги Гусак Тетяни.(вч. Кузнєцова В.М.)
  • У обласній акції «Букет замість ялинки» учень 1-А класу Антипенко Нікіта посів І місце (вч. Черній О.В.).
  • У районному конкурсі малюнків «Увага! Діти на дорозі!» учениця 3-В класу Пльохова Інна посіла ІІ місце ( вч.Кузнєцова В.М.)
Прочитано 843320 раз Последнее изменение Понедельник, 23 Январь 2017 15:00
Другие материалы в этой категории: « Історія школи Адміністрація школи »

Календар
« Май 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31