Профіль користувача
Вторник, 29 Май 2018 12:30

Увага,конкурс

Оцените материал
(0 голосов)

 

Відділ освіти Великолепетиської районної державної адміністрації оголошує з 29 травня 2018 року конкурс щодо визначення претендентів:

1. На посаду директора комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиської районної ради Херсонської області.

Місцезнаходження:

74502, Херсонська область, смт. Велика Лепетиха, вул. Миру, 18 а

2. На посаду директора комунального закладу «Рубанівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиської районної ради Херсонської області.

Місцезнаходження:

74531, Херсонська область, с. Рубанівка, вул. Першотравнева, 1.

3. На посаду директора Миколаївського освітнього комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Великолепетиської районної ради Херсонської області.

Місце знаходження:

74522, Херсонська область, с. Миколаївка, вул. Таврійська, 48.

4. На посаду директора Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради Херсонської області.

Місце знаходження:

74502, Херсонська область, смт. Велика Лепетиха, вул. Миру, 18.

До участі в конкурсі запрошуються особи, які є громадянами України та вільно володіють державною мовою, мають вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан яких не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Умови оплати праці:

- заробітна плата відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557, постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 № 1298, Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102

Кваліфікаційні вимоги:

- знання законодавства України з питань освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту» інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р.

Для участі у конкурсі кандидат на посаду подає документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- копію медичної книжки (допуск до роботи з дітьми).

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи приймаються з 29 травня по 18 червня 2018 року за адресою: смт Велика Лепетиха, вул. Миру, 18, відділ освіти Великолепетиської районної державної адміністрації

За додатковою інформацією з питань проведення конкурсу звертатися до головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації Дашко Наталі Іванівни за тел. (05543) 2 10 65, ел. пошта vlep_edu@ukr.net

Конкурс проводиться поетапно та полягає у:

- попередньому розгляді документів на відповідність встановленим кваліфікаційним вимогам до зайняття вакантної посади;

- вивченні конкурсною комісією поданих документів, мотиваційного листа;

- проведенні конкурсного відбору та оприлюдненні на веб-сайті Великолепетиської районної влади переліку осіб, яких допущено до участі в конкурсному відборі.

20 та 21 червня 2018 року – ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки на знання законодавства України з питань освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту» інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р (письмове тестування);

- перевірки професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання (письмово);

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Критерії оцінювання тестувань та завдань:

- кожна правильна відповідь на тестове завдання оцінюється в 1 бал;

- оцінка ситуаційного завдання враховує знання нормативно-законодавчої бази (5 балів), педагогіки (5), психології (5 балів), морально-етичних норм       (5 балів);

- перспективний план розвитку закладу оцінюється за ключовими питаннями: навчально-виховний процес (8 балів), методична діяльність             (8 балів), позашкільна робота (8 балів), матеріально-технічне забезпечення              (8 балів), робота з батьківською громадськістю (8 балів)

Відбір на посаду керівника навчального закладу проводиться з числа учасників, які набрали не менше 70 балів за результатами конкурсного відбору шляхом відкритого поіменного голосування всіх членів конкурсної комісії. Переможцем конкурсу стає кандидат який отримав більшість голосів від присутніх. При однаковій кількості голосів вирішальний голос належить голові конкурсної комісії.

Перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі буде оприлюднено 19 червня 2018 року на офіційному веб- сайті Великолепетиської районної влади https://lepetykha-rda.gov.ua

Конкурсний відбір буде проведено відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу освіти Великолепетиської районної ради Херсонської області, затвердженого рішенням сесії Великолепетиської районої ради від 24 травня 2018 року № 432:

25 червня 2018 року о 9. 00 годині на посаду директора комунального закладу «Рубанівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиської районної ради Херсонської області за адресою: 74531, Херсонська область, с. Рубанівка, вул. Першотравнева, 1.

25 червня 2018 року о 14.00 годині на посаду директора Миколаївського освітнього комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Великолепетиської районної ради Херсонської області за адресою: 74522, Херсонська область, с. Миколаївка, вул. Таврійська, 48.

26 червня 2018 року о 9.00 годині на посаду директора Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради Херсонської області за адресою: 74502, Херсонська область, смт. Велика Лепетиха, вул. Миру, 18.

26 червня 2018 року о 13.00 годині на посаду директора на посаду директора комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиської районної ради Херсонської області за адресою:74502, Херсонська область, смт. Велика Лепетиха, вул. Миру, 18.

Відеофіксацію конкурсного відбору буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Великолепетиської районної влади https://lepetykha-rda.gov.ua впродовж одного робочого дня з дня його проведення.

 

 

Прочитано 988 раз

Календар
« Октябрь 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31