Профіль користувача
Вторник, 26 Январь 2016 11:44

Практичний психолог закладу

DSCN3752 

Новікова Ілона Олексіївна

Стаж : 8 років.

Кваліфікаційна категорія:

«Спеціаліст І кваліфікаційної категорії»

Проблема над якою працює:

«Програма пошуку, відбору, підтримки та розвитку обдарованих дітей «Дитяча обдарованість»

Моє педагогічне кредо: «Навчити клієнта самостійно та ефективно   вирішувати свої проблеми – найголовніше завдання психолога». (Аарон Бек)

Життєве кредо:    «Кожна прожита секунда – це частина життя, а кожну частинку життя треба гідно прожити.»


Графік роботи практичного психолога закладу

 

План роботи практичного психолога на 2019-2020 навчальний рік

 

У своїй роботі я дотримуюся клятви шкільного психолога:

 

Ступаючи на шлях практичної психології, я присягаюся, що всі мої знання і здібності вкладу в свою непросту роботу.

-  У моїх руках душа значить, і доля того, хто звернувся до мене за допомогою. Все, що я умію і знаю, все, чим природа і люди обдарували мене як особистість, — для тих, хто йде до мене.

-  Я не допущу, щоб те, що я дізналася про людину, обернулося проти неї. Оволодіваючи професією психолога, щиро бажаю тільки одного — бути для людей тим, кому можна довіритися.  І я не зганьблю свою професію некомпетентністю, некваліфікованістю, непорядністю, байдужістю.

-  І хай успіх супроводить мені в моєму щирому прагненні спонукати і розвивати добро в дитині, допомагати їй в скрутні хвилини її поступового дорослішання, прийняти, цінувати і берегти загадку її неповторної індивідуальності.

 

Актуальність роботи психолога. На відміну від звичайного педагога, який працює у навчальному закладі, у роботі практичного психолога, першочергову роль відіграє не навчальні та освітні функції, а функція захисту права кожної дитини на повноцінний психічний і особистісний розвиток, керуючись принципом «не нашкодь!». Відповідно, моя робота полягає у створенні психолого-педагогічних умов для успішного вирішення завдань навчання та розвитку. Психолог не може змінити внутрішній світ дитини без її власної волі, власного бажання, але може взаємодіяти, пропонуючи різні шляхи вирішення тих або інших завдань чи проблем, може організовувати співробітництво, спрямоване на самопізнання та самовдосконалення.

Вторник, 13 Март 2018 06:50

"Гаряча лінія" закладу

Шановні учні та батьки!

Надаємо перелік керівників та працівників закладу, до яких ви можете звернутися для вирішення питань, що стосуються збереженню життя чи здоровя, а також захисту прав та інтересів дитини:

Глоба А. Й. - директор закладу;

Смокотіна О. М. - заступник директора з виховної роботи;

Червотока І. І. - заступник директора з навчально-виховної роботи;

Новікова І.О. - практичний психолог закладу;

ШавикінаЮ.В. - соціальний педагог закладу;

Пльохова К.Ю. - педагог організатор;

класні керівники 1-11 класів.

А також можете звертатися за номером Національної дитячої "Гарячої лінії" - 116 111, яка є безкоштовною.

Ми гарантуємо, що всі ваші звернення будуть анонімними та конфіденційними.

Телефон закладу: 0554322388

Електронна пошта: vlepsh1@ukr.net

Вторник, 31 Октябрь 2017 12:56

СПОСОБИ ПОРЯТУНКУ ВІД СТРЕСУ

 

1.З'ясуйте, що саме вас тривожить і зачіпає за живе.

 

Батькам украй складно виправити самооцінку своєї дитини, хоча вони дуже стараються це зробити.

 

Гіперактивна дитина щиро хоче стриматися, але не може. У її поведінці немає злого умислу - вона собою дійсно не володіє. Навпаки, це нею володіють суперечливі бажання, неусвідомлені потяги, тривога, страх, агресія.

 

Для профілактики комп'ютерної залежності у дітей батьки можуть керуватися психолого-педагогічними рекомендаціями:

 

Підготуйте дітей до повернення батька із зони бойових дій. Потреби дітей могли дещо змінитися за час відсутності батька, можливо, їм знадобиться деякий час, щоб знову відчути душевну близкість з батьком, особливо, якщо вони були дуже маленькими на час його від'їзду.

 

Сьогодні ми живемо у складний час, коли загроза нашому благополуччю стає більш реальною. Військова агресія на сході країни спонукає нас навчитися захищати себе не лише фізично, а й психологічно. Психіка людини також потребує захисту, адже вона, так само як тіло, може занедужати. Усі переживання, турботи й складнощі руйнують імунітет людини до захворювань тіла і душі. Звідси розуміємо, важливість володіти навичками психологічного захисту від можливих небезпек.

 

1. Для того, щоб у кризовій ситуації не втрачати голови, необхідно не ставити перед собою надзавдань і надмети. Не варто чекати, доки ситуація стане катастрофічною. Починайте готуватися до іспитів заздалегідь, помалу, по частинах, спокійно. Підготовку проводьте одягнувши одежу жовтого кольору. Бажано відкрити пачечку ванілі чи шоколаду, щоб відчувати запах під час вивчення якоїсь теми.

 

1. Запам'ятати легше те, що розумієш. Розподілене заучування краще від концентрованого. Учіться з перервами, а не все підряд, краще помалу, ніж одразу. Більше часу витрачайте на повторення по пам'яті. Це ефективніше за просте багаторазове читання. Якщо працюєте із двома матеріалами — великим і меншим — розумно починати з більшого.

 

Багато бійців повертаються із зони АТО з величезним багажем психологічних переживань, зміною стилю поведінки, що безпосередньо пов'язано з бойовими рефлексами, придбаними в результаті життєво небезпечних ситуацій. Успішна психологічна реабілітація у такому випадку ґрунтується на трьох основних діях — спілкуванні, прийнятті ветерана таким, яким він є, і допомоги фахівця.

 

  • Встановіть основні проблеми навчального та пізнавального характеру учня.
  • Розробіть програму усунення встановлених проблем.
  • Виділяйте головне при вивченні чи повторені певної теми.
  • Навчіть бачити подібне й відмінне, порівнювати, встановлювати логічні зв’язки та будувати асоціативні ланцюжки.
  • Відпрацюйте навичку працювати зосереджено.
  • Застосуйте прогресивні методи згадувати те, що потрібно для відповіді на запитання.
  • Вчіть узагальнювати та диференціювати інформацію. Створюйте навички із відомої інформації будувати потрібну.
  • Міркуйте разом з учнями та робіть колективні висновки.
  • Навчіть робити схеми-конспекти, в яких на окремих аркушах у вигляді логічних схем, моделей представлений зміст вивченої теми.
  • Постійно вселяйте віру у власні можливості випускника.

 

 

1. Плануйте завтрашній день. Заведіть блокнот, у який щовечора записуйте, що вам треба зробити завтра. І обов'язково перевіряйте, чи все із запланованого встигли зробити.

Страница 1 из 2

Календар
« Сентябрь 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30