Профіль користувача




Понедельник, 21 Октябрь 2019 08:55

Наші здобутки та перемоги у 2018 - 2019 н. р.

 

Результатом діяльності педагогів зі здібними учнями у 2018-2019 навчальному році стало 30 призерів районних предметних олімпіад та конкурсів:

Предметна олімпіада з української мови та літератури

ІІ місце- Глоба Марія (4 клас) вчитель Черній О.В.

І місце – Поляк Анна (10) - вчитель Вольська Т.В.

ІІ місце – Продай Єлизавета (6-А)- вчитель Мордашова О.М.

Предметна олімпіада з англійської мови

І місце - Худолій Аліна (9-В) вч. Гунько Л.В.

ІІ місце – Самойленко Вероніка (8-Б) – учитель Крамська О.Ю.

Предметна олімпіада з географії

І місце – економіка +І місце – географія - Курінна Олександра (11)

ІІ місце – Самойленко Вероніка (8-Б)

Предметна олімпіада з хімії

І місце - Соломатіна Яна (11 клас)

ІІ місце – Носальська Олександра (10 клас)

ІІ місце –Ямщикова Вікторія ( 9клас)

ІІ місце – Пинська Валерія (8-Бклас)

Предметна олімпіада з математики

І місце – Шинкарецька Єлизавета (9-В)- вчитель Шинкарецька О.І.

ІІ місце – Носальська Олександра (10 клас)- вчитель Носальська О.В.

ІІІ місце – Пинська Валерія – (8-Б клас) -вчитель Геращенко В.О.

Предметна олімпіада з історії                       

ІІ місце – Худолій Аліна ( 9-А клас) – вчитель Глінка І.М.

ІІ місце – Курінна Олександра (11 клас) – вчитель Соляник А.В.

Предметна олімпіада з фізики

І місце - Самойленко Вероніка (8-Б клас) – вчитель Тичківська Т.М.

Пердметна олімпіада з хімії

І місце – Носальська Олександра(10 клас) –вчитель Симоненко С.Г.

І місце - Саламатіна Яна (11 клас) - вчитель Симоненко С.Г.

   ІІ місце - Ямщикова Вікторія ( 9-Б клас)

   ІІ місце - Пинська Валерія (8-Б клас)

Пердметна олімпіада з інформатики

   ІІІ місце - Ямщикова Вікторія ( 9-Б клас) –вчитель Шинкарецький Є.В.

Пердметна олімпіада з економіки

І місце - Курінна Олександра   (11 клас) – вчитель Магдич Л.Л.

Предметна олімпіада з трудового навчання

І місце – Проценко Даніїла (9-В) – вчитель Артюх С.В.

ІІ місце – Улітін Михайло(9-В) – Артюх М.І.  

Предметна олімпіада з музичного мистецтва

ІІ місце - Пинська Валерія(8-Б)-вчитель Смокотіна О.М.

Предметна олімпіада з образотворчого мистецтва

І місце - Ільницька Анжела(7-А)- вчитель Кузнєцова В.М.

Мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка

І місце- Самойленко Вероніка (8-Б) – вчитель Мордашова О.М.

ІІ місце – Продай Єлизавета (6-А) - вчитель Мордашова О.М.

ІІІ місце – Соломатіна Яна (11 клас) – вчитель Німченко І.В.

Конкурс знавців української мови ім.П.Яцика

ІІ місце- Самойленко Вероніка (8-Б) – вчитель Мордашова О.М.

ІІІ місце – ГончароваАміна ( 7-А) вчитель Німченко І.В.

ІІІ місце – Поляк Анна (10 ) - вчитель Вольська Т.В.

Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle»:

Глоба Марія (4 клас)- диплом І ступеня

Богдан Тамерлан (4 клас) – диплом ІІІ ступеня

Штауб Вікторія (5 клас) – диплом ІІІ ступеня

Конкурс виразного читання «Наша земля - Україна»

І місце-Продай Єлизавета (6-А)- вчитель Мордашова О.М.

ІІІ місце - Соломатіна Яна (11 клас) – вчитель Німченко І.В.


 

На обласному рівні наші учні теж досягли вагомих результатів:

Шинкарецька Єлизавета, учениця 9-В класу,(математика)- ІІІ місце;

IMG 20190123_101248

Худолій Аліна,учениця 9-А класу, (англійська мова)-ІІ місце

IMG-941d7c068371a67638b4a983a3402426-V

Проценко Даніїла, учениця 9-В класу, (трудове навчання)- ІІІ місце

53800036 359326561583723_269192220647620608_n

Поляк Анна, учениця 10 класу,(українська мова й література) –ІІ місце

20190227 121843


У цьому році учні нашого закладу Самойленко Вероніка (8-Б) та Курінна Олександра (11 клас) здобули абсолютну перемогу у захисті наукових робіт МАН на районному рівні, а Курінна Олександра й на обласному етапі посіла ІІ місце.

IMG 20181227_101621

IMG 20190220_101704


Календар
« Ноябрь 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30