Профіль користувача
Четверг, 21 Сентябрь 2017 12:33

Підсумки спортивної олімпіади у школі

Оцените материал
(0 голосов)

 

 

Олімпійський тиждень дійшов кінця. Підбиваємо підсумки шкільної спортивної олімпіади.

Згідно плану було проведено виховні години та вікторини, конкурси малюнків та стіннівок та книжкову виставу на тему: «Олімпійська надія країни» . На цих годинах учні 2-11 класів отримали знання про історію виникнення та розвитку Олімпійських Ігор, про їх відродження в ХІХ ст. Також отримали знання щодо олімпійських символів: олімпійське гасло, олімпійська емблема, олімпійський прапор, олімпійський вогонь. Під час проведення заходів, на протязі тижня, були залучені майже усі учні школи. Кожен із них, зважаючи на свої індивідуальні особливості та інтереси, брав участь у змаганнях.

IMG 3873

14 вересня проведено Єдиний Олімпійський урок. У ході його проведення, на 3-му за розкладом уроці, вчителі предметники майстерно вплели досягнення українських спортсменів, історію олімпійських ігор у навчальний матеріал уроку. Всі уроки проведено змістовно і цікаво. Запршено гостей – ветерана спорту, кандидата в майстри спорту Тарасевича В.В. та тренера-викладача легкої атлетики Гунька О.П.. Вони розповіли про свої здобутки та познайомили з досягненями спортсменів Лепенищини.

IMG 3875

Під час Олімпійського тижня в урочний та позаурочний час було проведено змагання з гандболу, підтягуванні, волейболу, баскетболу. В них взяло участь 89 школярів (34 дівчинки та 55 хлопчиків). Тож серед хлопців та дівчат 6-7 класів по гандболу переможцями стали 7-А клас. Кращий результат серед хлопців показав Болох Максим (7-А), Прядко Ілля (6-Б), Козловський Іван (6-А), Пономарьов Валентин(7-Б), Улітін Максим (6-А) та Сухар Станіслав (6-Б). А серед дівчат Погорєлова Віторія (7-А), Ляхович Юлія (6-А) та Карпачова Вікторія (6-Б). На достатньому рівні вони показали гарну фізичну підготовку, а саме спритність, швидкість, точність та витривалість.

IMG 3791

Дуже змістовно та цікаво, розпочинаючи з 12 вересня, відбулась виставка стінгазет та малюнків. Переможцями виявився 9-Б, друге 5-Б та третє поділили 6-А та 5-В клас.

IMG 3870

Переможцями з підтягування стали учня з однаковими результатами – 22 рази. Це Пономарьов Валентин (7-Б) та Барієв Георгій (10). На другому місці посів Винарчик Віктор (11) з результатом 21 раз.

IMG 3787

Також в цей день проводилися змагання з баскетболу , де показали добрі результати, але переможцями стали найкращі. Переможцями опинився 9-А клас, а друге посів 11. Діти отримали емоційно-позитивний заряд, розвивали витривалість, швидкісно-силові якості та кожен з них грав із захопленням.

Із захопленням розпочалися змагання з волейболу серед хлопців 9-А класів та вчителів школи. В спортивному залі панував дух перемоги, кожна команда прагнула перемогти і показали свої найкращі якості. В жорсткій боротьбі одержали перемогу вчителі. Найкращій результат в даному виді показали Москаленко Кирил, Марцинкевич Сергій, Носальська Олександра та Ващенко Іван.

IMG 3802

На п’ятий день олімпійського тижня відбувся перегляд та обговорення відеофільму «Зірка легкої атлетики» про 3-х разового олімпійського чемпіона Хусейна Болта.

Завершено тиждень урочистою лінійкою, на якій підведено підсумки тижня, нагороджено переможців. Також в цей день було проведено змагання на кращу ранкову зарядку. Найкращі класи в цих змаганнях стали 11, 6-А та 8-В.

За допомогою проведення змагань, уроків, вікторин учні здобули велику кількість знань про Олімпійські ігри. Учням цікаво було дізнаватись від своїх наставників, яке місце займали фізичні вправи в житті видатних людей, які були володарями різних спортивних нагород, учасниками Олімпійських ігор. Тому найвагомішим результатом проведення «Олімпійського тижня» є залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом, підтримка їх захоплень у шкільних секціях, дитячо-спортивних школах.

IMG 3769

Прочитано 2323 раз

Календар
« Декабрь 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31