Профіль користувача
 

Майбутні першокласники, як і всі учні закладу будуть проходити обов'язковий медичний огляд. Якими будуть особливості його проходження для майбутніх першачків та на що необхідно звернути увагу батькам при проведенні медогляду у дітей. Медичний огляд учнів проводиться з метою виявлення у них захворювань, їх спостереження, подальшого лікування та реабілітації і запобіганню масовим інфекціям у дитячому колективі. 

Медичний огляд проводиться у присутності батьків. Для його проведення батькам необхідно звернутися до лікаря сімейної медицини, педіатра первинної ланки медицини, з яким підписано декларацію. 

Сімейний лікар, відповідно до наказу МОЗ України від 16.08.2010 року № 682 «Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів» (зі змінами), видає направлення на огляд вузькими спеціалістами, куди входять в обов'язковому порядку: окуліст, хірург, ортопед, стоматолог та інші лікарі за потребою та показниками для конкретної дитини — це може бути психіатр, невролог, тощо.

Аналіз крові на гемоглобін здається в обов'язковому порядку, інші аналізи сімейний лікар може призначити за конкретним випадком, наявністю тих чи інших захворювань. 

Сімейний лікар проводить огляд дитини, вписує антропометричні дані, температурні показники та проби Руф’є у довідку форми № 086-1/о — це «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» та направляє до спеціалістів після проходження яких цей же сімейний лікар завіряє довідку своєю печаткою та печаткою амбулаторії. 

Для навчального закладу потрібно також принести копію довідки за формою № 063/о про проведені профілактичні щеплення, яка видається педіатром, що відповідає за профілактичні щеплення. Медсестра у навчальному закладі профілактичними щепленнями не займається.

Також сімейний лікар майбутнім першокласникам призначить ультра-звукове дослідження серця та узі органів черевної порожнини, щоб визначити чи не має дитина протипоказань до навантажень на уроках фізкультури чи навантажень на інших уроках.

Нагадаємо, що медичні заклади до закінчення карантину профілактичних медичних оглядів для дітей та профоглядів не проводять. Всі вони будуть проводитися по закінченню карантину.


 

Херсонський державний університет в умовах карантину перейшов на дистанційну форму навчання та працює в онлайн режимі.

Інформація для випускників закладів загальної середньої освіти стосовно вступної кампанії 2020:

- консультації з питань вступу до ХДУ у 2020 році Приймальна комісія університету проводить за допомогою електронної пошти EntranceExamination@ksu.kherson.ua та корпоративними мобільними телефонами +38095-592-91-49; +38096-613-05-16 (у період з 8:30 до 17:15);

- з інформацією про спеціальності та факультети Херсонського державного університету, за якими оголошено набір на 1 курс СВО бакалавр у 2020 році, можна ознайомитися за покликанням http://www.kspu.edu/Entrant/SelectionCommittee.aspx;

- з умовами участі у програмі «Розвиток людського капіталу в Херсонській області» можна ознайомитися за покликанням http://www.kspu.edu/Entrant/SelectionCommittee/HumanCapital.aspx.

Вторник, 28 Апрель 2020 13:38

До уваги працівників закладу!!!

 

До уваги працівників закладу!!!

У зв'язку з поширенням загрози захворювання коронавірусом у період карантину (з 12.03.- 11.05.2020р.) упродовж робочого часу, визначеного «Правилами внутрішнього трудового розпорядку», працівники зобов’язані:

• виконувати обов’язки, передбачені трудовим договором;  
• відповідати на дзвінки керівника;  
• перевіряти електронну пошту та оперативно відповідати на листи;  
• організувати та проводити, за розпорядженням керівника, навчальний процес дистанційно;  
• скоригувати навчальні плани;  
• підготувати навчальні матеріали, опорні конспекти, схеми;  
• керувати дистанційним навчанням учнів, використовуючи інтернет-ресурси (електронна пошта, программа електронний журнал, вайбер, тощо);  
• забороняється проведення будь-яких індивідуальних занять безпосередньо з учнями, включаючи підготовку до ЗНО.  

Четверг, 12 Март 2020 11:09

Увага, карантин!

 

 

 

До уваги учнів та батьків.

У зв'язку з оголошенням загальнодержавного карантину з 12 березня по 03 квітня 2020 р. навчання у закладі здійснюється у дистанційній формі. Завдання від вчителів за цей період розміщені на нашому сайті в категорії "Дистанційне навчання" та будуть продубльовані класними керівниками у відповідні класні групи в Вайбері.

Страница 1 из 28

Календар
« Август 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31