Профіль користувача




Среда, 22 Февраль 2012 11:08

Наші вчителі

Оцените материал
(10 голосов)

DSC 09161

 


 

Наші вчителі

Глоба Антоніна Йосипівна

вчитель основ  здоров'я

Смокотіна Олена Миколаївна

вчитель музики

Шинкарецька Оксана Іванівна

вчитель математики, інформатики

Черній Олена Віталіївна

вчитель початкових класів

Пльохова Катерина Юріївна

вчитель хореографії

Сушко Вікторія Сергіївна

вчитель початкових класів

Дерій Лариса Григорівна

вчитель початкових класів

Євтушенко Лариса Віталіївна

вчитель початкових класів

Лисечко Тетяна Миколаївна

вчитель початкових класів

Новікова Ірина Валентинівна

асистент вчителя в інклюзивному класі

Чорна Наталія Анатолівна

асистент вчителя в інклюзивному класі

Чумакова Ірина Дмитрівна

асистент вчителя в інклюзивному класі

Сушко Іван Вікторович

вчитель початкових класів

Мошенець Олена Анатоліївна

вчитель початкових класів

Кузнєцова Вікторія Миколаївна

вчитель образотворчого мистецтва, художньої культури

Носальська Ольга Василівна

вчитель математики

Кваснікова Антоніна Кузмінічна

вчитель біології

Тичківська Тетяна Михайлівна

вчитель фізики

Соляник Андрій Володимирович

вчитель історії

Проценко Наталія Василівна

вчитель української мови й літератури

Червотока Ірина Іванівна

вчитель української мови й літератури

Німченко Ірина Вікторівна

вчитель української мови й літератури

Клепка Олена Вікторівна

вчитель російської мови, зарубіжної літератури

Бикова Світлана Борисівна

вчитель російської мови, зарубіжної літератури

Гунько Людмила Віталіївна

вчитель англійської мови

Кривов`яз Антоніна Вікторівна

вчитель англійської мови

Сененко Дмитро Васильович

вчитель фізичної культури

Новікова Ілона Олексіївна

практичний психолог

Барановська Анна Миколаївна

вчитель англійської мови, німецької мови

Симоненко Світлана Григорівна

вчитель хімії

Артюх Микола Іванович

вчитель трудового навчання, Захисту Вітчизни

Кокоріна Ірина Юріївна

вчитель англійської та німецької мови, зарубіжної літератури

Артюх Світлана Володимирівна

вчитель початкових класів, трудового навчання

Геращенко Віра Олексіївна

вчитель математики

Шинкарецький Євген Васильович

вчитель інформатики, астрономії

Юрченко Наталія Іванівна

вчитель географії

Крамська Олена Юріївна

вчитель англійської мови

Халус Людмила Григорівна

вчитель історії, правознавства

Свись Людмила Анатоліївна

асистент вчителя у класі інклюзивного навчання, вчитель фізичної культури

Величко Вікторія Станіславівна

вчитель основ здоров'я

Шавикіна Юлія Вікторівна

соціальний педагог

Сапронова Юлія Володимирівна

вчитель фізичної культури

Саламатіна Ольга Миколаївна

вчитель початкових класів

Бойко Оксана Григорівна

вчитель початкових класів

Борисова Зінаїда Павлівна

вчитель фізичної культури

Бабік Лідія Матвіївна

асистент вчителя в інклюзивному класі

Кайда Анна Віталіївна

вчитель англійської мови

Кубатко Тамара Василівна

вчитель початкових класів

Марченко Яна Сергіївна

асистент вчителя в інклюзивному класі

Мордашова Ольга Миколаївна

вчитель української мови і літератури

Спірідонова Ольга Григорівна

асистент вчителя в інклюзивному класі

Сушко Іван Вікторович

вчитель початкових класів

Штуца Юлія Сергіївна

вчитель основ здоров'я та біології

Бояркіна Єлизавета Олександрівна

вихователь ГПД

Бояркіна Катерина Олександрівна

вихователь ГПД

Торбік Вікторія Вікторівна

вихователь ГПД

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Присвоєнно звання

“Вчитель-методист”

Симоненко С.Г.

Тичківській Т. М.

Глобі А.Й.

Євтушенко Л.В.

Вольській Т. В.

Бойко О. Г.

Зелінці Л. М.

Кузнєцовій В. М.


“старший вчитель”

1.Червотоці І.І.

6.Геращенко В.О.

2.Артюх С.В.

7.Борисовый З. П.

3.Черній О.В.

8.Клепці О.В.

4.Гунько Л.В.

9. Юрченко Н. І.

5. Мордашовій О. М.

 

Здійснюють

навчально-виховний процес 58 педагогів, з них:

Спеціалістів вищої категорії

1. Симоненко С.Г

11.Тичківська Т.М.

2. Євтушенко Л.В.

12.Клепка О.В.

3.Глоба А.Й.

13.Червотока І.І.

4.Черній О.В.

14.Юрченко Н.І.

5.Артюх С.В.

15. Саламатіна О. М.

6.Кузнєцова В.М.

16. Зелінка Л.М.

7.Вольська Т.В.

17. Шинкарецький Є.В.

 8. Гунько Л.В.

18. Шинкарецька О. І.

9.Геращенко В.О.

 19. Мордашова О. М.

10. Борисова З. П.

 

 

Спеціалістів І категорії                                                          - 19 педагогів

Спеціалістів ІІ категорії                                                         - 6 педагогів

Спеціалістів                                                                               - 4 педагоги



Вчителі - переможці

2006

Червотока І.І. - переможець районного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Українська мова»

2007

Клепка О.В. - переможець районного конкурсу, учасник обласного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Зарубіжна література»

2008

Гунько Л. В. - переможець районного конкурсу «Вчитель року» (І місце) у номінації «Англійська мова»

2009

Черній О. В. –переможець районного конкурсу «Класний керівник року» (ІІІ місце)

2011

Кузнєцова В.М. - переможець районного (І місце)та лауреат обласного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Образотворче мистецтво»

2011

Дерій Л.Г. - переможець районного (І місце)та учасник обласного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Вчитель початкових класів»

2013

Шинкарецька О.І. - переможець районного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Інформатика»(ІІ місце)

2013

Проценко Н.В.- переможець районного конкурсу «Класний керівник року» (ІІІ місце)

2014

Артюх С.В. -   переможець районного (І місце)та лауреат обласного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Трудове навчання»

2014

Юрченко Н.І. - переможець районного (І місце)та лауреат обласного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Географія»

2015-2016

Носальська О.В. - переможець районного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Математика»(І місце)

Крамська О.Ю. - переможець районного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Англійська мова»(І І місце)

Тичківська Т.М. - переможець районного конкурсу «Класний керівник року» (ІІ місце)

2016-2017

Карякова М.Л. - переможець районного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Біологія»(І місце)

Пльохова К.Ю. - переможець районного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Початкові класи»(ІІ місце)

 



2017-2018

Мордашова О.М. - переможець районного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Українська мова» (І місце)

Барановська А.М. - переможець районного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Німецька мова» (І місце)

Тичківська Т.М. - переможець районного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Фізика» (І місце)

Борисова З.П. - переможець районного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Фізичне виховання» (ІІ місце)

 

2018-2019

 

Юрченко Н.І.- переможець районного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Географія»(ІІмісце)

 

 

Саламатіна О.М.- переможець районного (І місце) та  обласного (ІІ місце)  конкурсу «Вчитель року» у номінації «Інклюзивне навчання»

 

 

 

1. Симоненко С.Г

10. Борисова З. П.

2. Євтушенко Л.В.

11.Тичківська Т.М.

3.Глоба А.Й.

12.Клепка О.В.

4.Черній О.В.

13.Червотока І.І.

5.Артюх С.В.

14.Юрченко Н.І.

6.Кузнєцова В.М.

15. Мошенець О. А.

7.Вольська Т.В.

16. Зелінка Л.М.

 8. Гунько Л.В.

17. Шинкарецький Є.В.

9.Геращенко В.О.

 

Прочитано 500859 раз Последнее изменение Понедельник, 21 Октябрь 2019 08:29

Календар
« Ноябрь 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30