Профіль користувача




Среда, 22 Февраль 2012 11:08

Наші вчителі

Оцените материал
(7 голосов)

IMG

 


 

Наші вчителі

Шинкарецька Оксана Іванівна

вчитель математики, інформатики

Черній Олена Віталіївна

вчитель початкових класів

Пльохова Катерина Юріївна

вчитель початкових класів

Козік Вікторія Сергіївна

вчитель початкових класів

Дерій Лариса Григорівна

вчитель початкових класів

Євтушенко Лариса Віталіївна

вчитель початкових класів

Лисечко Тетяна Миколаївна

вчитель початкових класів

Новікова Ірина Валентинівна

вчитель початкових класів

Шашко Катерина Миколаївна

Вихователь ГПД 1-х класів

Чумакова Ірина Дмитрівна

вчитель початкових класів

Саламатіна Ольга Миколаївна

вчитель початкових класів

Фісюк Інна Олександрівна

Вчитель початкових класів

Кузнєцова Вікторія Миколаївна

вчитель образотворчого мистецтва, художньої культури

Носальська Ольга Василівна

вчитель математики

Карякова Марина Леонідівна

вчитель біології

Тичківська Тетяна Михайлівна

вчитель фізики

Соляник Андрій Володимирович

вчитель історії

Проценко Наталія Василівна

вчитель української мови й літератури

Червотока Ірина Іванівна

вчитель української мови й літератури

Німченко Ірина Вікторівна

вчитель української мови й літератури

Клепка Олена Вікторівна

вчитель російської мови, зарубіжної літератури

Бикова Світлана Борисівна

вчитель російської мови, зарубіжної літератури

Гунько Людмила Віталіївна

вчитель англійської мови

Кривов`яз Антоніна Вікторівна

вчитель англійської мови

Шубін Іван Анатолійович

вчитель фізичної культури

Новікова Ілона Олексіївна

практичний психолог

Барановська Анна Миколаївна

вчитель англійської мови

Симоненко Світлана Григорівна

вчитель хімії

Артюх Микола Іванович

вчитель трудового навчання, Захисту Вітчизни

Груба Надія Юріївна

вчитель англійської мови, зарубіжної літератури

Артюх Світлана Володимирівна

вчитель початкових класів, трудового навчання

Геращенко Віра Олексіївна

вчитель математики

Шинкарецький Євген Васильович

вчитель інформатики, астрономії

Юрченко Наталія Іванівна

вчитель географії

Крамська Олена Юріївна

вчитель англійської мови

Глінка Ірина Миколаївна

вчитель історії, правознавства

Свись Людмила Анатоліївна

асистент вчителя у класі інклюзивного навчання, вчитель фізичної культури

Карпенко Оксана Борисівна

вчитель основ здоров'я

Шавикіна Юлія Вікторівна

соціальний педагог

Сапронова Юлія Володимирівна

вчитель фізичної культури

Черняєва Діана Едуардівна

вчитель-логопед

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Присвоєнно звання

“Вчитель-методист”

Симоненко С.Г.

Тичківській Т. М.

Глобі А.Й.

Євтушенко Л.В.

 

 

“старший вчитель”

1.Червотоці І.І.

5.Геращенко В.О.

2.Артюх С.В.

6.Борисовый З. П.

3.Черній О.В.

7.Клепці О.В.


4.Гунько Л.В.


Здійснюють

навчально-виховний процес 47 педагогів, з них:

Спеціалістів вищої категорії

1. Симоненко С.Г

8. Гунько Л.В.

2. Євтушенко Л.В.

9.Геращенко В.О.

3.Глоба А.Й.

10. Борисова З. П.

4.Черній О.В.

11.Тичківська Т.М.

5.Артюх С.В.

12.Клепка О.В.

6.Кузнєцова В.М.

13.Червотока І.І.

7.Вольська Т.В.

14.Юрченко Н.І.

 

15. Мошенець О. А.

 

Спеціалістів І категорії                                                          - 16 педагогів

Спеціалістів ІІ категорії                                                         - 5 педагогів

Спеціалістів                                                                               - 11 педагогів



Вчителі - переможці

2006

Червотока І.І. - переможець районного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Українська мова»

2007

Клепка О.В. - переможець районного конкурсу, учасник обласного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Зарубіжна література»

2008

Гунько Л. В. - переможець районного конкурсу «Вчитель року» (І місце) у номінації «Англійська мова»

2009

Черній О. В. –переможець районного конкурсу «Класний керівник року» (ІІІ місце)

2011

Кузнєцова В.М. - переможець районного (І місце)та лауреат обласного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Образотворче мистецтво»

2011

Дерій Л.Г. - переможець районного (І місце)та учасник обласного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Вчитель початкових класів»

2013

Шинкарецька О.І. - переможець районного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Інформатика»(ІІ місце)

2013

Проценко Н.В.- переможець районного конкурсу «Класний керівник року» (ІІІ місце)

2014

Артюх С.В. -   переможець районного (І місце)та лауреат обласного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Трудове навчання»

2014

Юрченко Н.І. - переможець районного (І місце)та лауреат обласного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Географія»

2015

Носальська О.В. - переможець районного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Математика»(І місце)

Крамська О.Ю. - переможець районного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Англійська мова»(І І місце)

Тичківська Т.М. - переможець районного конкурсу «Класний керівник року» (ІІ місце)

2016

Карякова М.Л. - переможець районного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Біологія»(І місце)

Пльохова К.Ю. - переможець районного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Початкові класи»(ІІ місце)

 

Прочитано 498314 раз Последнее изменение Вторник, 24 Январь 2017 14:03

Календар
« Июнь 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30