Профіль користувача
Четверг, 02 Июнь 2016 12:17

День знайомств

Оцените материал
(2 голосов)

 

Перший день роботи пришкільного табору «Веселка» з трьома англомовними загонами розпочався з ранкової зарядки та представлення презентації загонів. Далі діти пригадали та повторили правила безпечної поведінки, пройшли інструктажі. Також була проведена сюжетно-рольова гра «Давайте знайомитися!», яка стимулювала творчу активність дітей. Створювалися ситуації, в яких дитина вимушена використати мову як єдиний засіб спілкування.

Святкування Дня захисту дітей у пришкільному таборі «Веселка» розпочалося з відвідування дітьми заходу, проведеного ЦДЮТ у Придніпровському парку, де було влаштовано святковий концерт та інші розважальні заходи. Після концерту діти гарно розважилися на свіжому повітрі біля Дніпра.

Четверг, 02 Июнь 2016 13:03

День дитинства

Оцените материал
(2 голосов)

 Відбулося відкриття табірної зміни відпочинкового пришкільного табору «Веселка». Протягом дня учні загонів виготовляли емблеми табору і найкраща, за думкою журі, була обрана емблема у виконанні загону «A red rose».

emblema

Пятница, 03 Июнь 2016 12:42

День здоров'я

Оцените материал
(2 голосов)

 

Здоров’я дитини – багатство родини!

Здоров’я народу – багатство країни!

Здоров’я – найважливіша цінність не лише окремої людини, а й загалом усього суспільства. Щоб людина мала змогу піклуватися про своє здоров’я, про розвиток, вона повинна свідомо ставитися до життя як найважливішого дарунку природи. В цей день школярі добре усвідомили, що чистота, охайність та активний відпочинок – головна складова міцного здоровя. Протягом дня була проведена лекція медичною сестрою школи на тему:   «Як уникнути знайомства з тіткою Хворобою?» та уроки першої допомоги. Активно пропагуючи здоровий спосіб життя був виступ агітбригади «Вітамінки». В англомовних загонах відбулася вікторина про корисні продукти для продуктивного життя та діяльності дитини. Діти повторили слова, які вивчили протягом року, та активно включилися в роботу вікторини. Створено та захищено проекти «Моє здоров’я». Відвідали театральну студію РБК, де діти табору «Веселка» взяли участь у театралізованій конкурсної – розважальній програмі за мотивом казки «Чарівник смарагдового міста».

Среда, 08 Июнь 2016 10:35

День мистецтва

Оцените материал
(2 голосов)

    У нашому таборі ніколи не буває нудно і сумно. Сьогодні діти разом з вчителем образотворчого мистецтва Кузнєцовою Вікторією Миколаївною відвідали майстерню художника в РБК. Після чого учні приступили до виконання своїх мистецьких робіт конкурсу малюнків «Мистецтво навколо нас» та «Малюнок на асфальті». Діти мали змогу висловити свої враження від побаченого на полотнах. Кожен учень створював цікаву картину з великим натхненням. По закінченні роботи кожен учасник захищав свій витвір. Виконані роботи одержали високі оцінки. Діти зробили висновок, що вони є також митцями. В англомовних загонах пройшов перегляд кінофільму «Історія народних символів Великої Британії» та його обговорення.

Среда, 08 Июнь 2016 10:52

День краси

Оцените материал
(3 голосов)

     В рамках роботи пришкільного табору «Веселка» пройшов День краси. День був багатим на події, дивовижним, адже всі загони дуже постаралися проявити свою індивідуальність, творчість. Кожний загін підготував зачіску та костюм. Красуні та красунчики табору продефілювали свої моделі. Жюрі довго вирішували, хто ж стане переможцем?! Але вирішили, що переможці усі! Всім загонам вручили грамоти за І місце. Після конкурсу діти разом із вихователями вийшли на свіже повітря, де відбулася операція «Затишок», прибирали свої території та відбувся Музичний конкурс «Караоке у таборі». Далі відбулися спортивні ігри які загартовують організм та повітряні ванни. В англомовних таборах пройшов перегляд мультфільму на англійській мові про продукти, які потрібно купити.

Среда, 08 Июнь 2016 11:23

День спорту

Оцените материал
(1 Голосовать)

 

Не можемо прожити ні дня без спорту!

Нам сонце світить з висоти!

Досягнем ми всесвітнього рекорду!

І збудуться всі мрії і надії!

Шостий день табору особливо всім запам’ятався. Цього дня країна «Веселка» ожила від звуків дзвінких дитячих голосів. Спортивний інструктор Сапронова Юлія Володимирівна врахувавши медичні групи дітей організувала і провела спортивні естафети та ігри з міні – футболу. Найменші табористи учні 1 – х, 2 – х та 3 – х класів взяли участь у змаганнях подорож до «Спортландії» (спортивна естафета), а учні 4 – х та 5 – х класів позмагалися по міні – футболу.

В англомовних таборах пройшла спортивна гра «Форд Буаярд». Під час якої діти виконували завдання на англійській мові, розвивали спритність, комінукативні вміння спілкуватися.

Среда, 08 Июнь 2016 11:38

День подорожі

Оцените материал
(1 Голосовать)

 

     Дуже цікаво пройшов день подорожей в нашому таборі. Розпочався день проведенням віртуальної екскурсії «Повторимо правила дорожнього руху». Адже не може бути безпечною подорож без знань правил дорожнього руху. Під час проведення віртуальної екскурсії діти із задоволенням відповідали на запитання, відгадували загадки. Відбувся конкурс «Алло! Ми шукаємо таланти», в якому діти мали змогу показати свою креативність та індивідуальність. Далі школярі відправилися на екскурсію до Придніпровському парку. В англомовних загонах відбувся перегляд відеофільмів про Великобританію, потім на закріплення вікторина «Що ти знає про Британію?».

Четверг, 09 Июнь 2016 10:40

День квітів

Оцените материал
(1 Голосовать)

 

У світ краси - полинем ми сьогодні,

Бо де квіти – там завжди краса,

Полинем в країну Квіткову безодні,

Де чути їх подих, їх голоса.

«Природа постійно живить свідомість учнів яскравими образами, картинами, сприйняттями і уявленнями», - так говорив про природу видатний педагог В.О.Сухомлинський. Ось і учні пришкільного табору «Веселка» поринули в цікавий світ природи. Вони з трепетом споглядали за рослинами рідного краю під час екскурсії в природу. А поті всю красу природи спробували відобразили в віночка. Цікаво було працювати дітям, презентувати свою роботу. В англомовних загонах відбулося вивчення народних символів англомовних країн та проведена гра «Royal Family Quiz» про королівську родину. В кінці дня відбувся похід учнів табору до пям’ятника та покладання квітів Небесній Сотні.

Пятница, 10 Июнь 2016 12:33

День розумника

Оцените материал
(1 Голосовать)

 

День розумника як завжди розпочався ранковою лінійкою, на якій була оголошена путівка дня. Дітей очікували незабутні вікторини та ігри з пошуком скарбів. Вихованці табору були поділені на команди, кожна з яких підготувала яскраву презентацію із девізом та речівкою. Потім діти, долаючи перешкоди та виконуючи різні завдання по станціям в квест – грі «Асорті талантів» яку приготували вихователі ЦДЮТ. Впродовж дня відбулася вікторина «Рекорди світу» та гра «Найрозумніший». В англомовних загонах відбувся перегляд та обговорення кінофільму про видатних людей англомовного світу.

Вражень море – значить, все вдалося!

Понедельник, 13 Июнь 2016 11:28

День довкілля

Оцените материал
(0 голосов)

Екологічний стан навколишнього середовища – одна з найглобальніших проблем людства. Хто, як не ми, мусимо берегти, вивчати і знати світ природи, що оточує людину. Саме день довкілля, який відбувся у пришкільному таборі, ще раз нагадав дітям про те, що природні комплекси потребують захисту з боку людей. Впродовж дня було проведено екскурсії в природу та до берегів річки Дніпро, де діти мали можливість ближче познайомитися з флорою і фауною нашої місцевості. Відбулася акція «Чисте довкілля». Учні продемонстрували свої знання і під час проведення інтелектуально-розважальна гра «Калейдоскоп», а також свою креативність під час будування архітектурних споруд на піску. Впродовж дня вихователі проводили різноманітні ігри та розваги на свіжому повітрі. День пройшов під лозунгом : «Бережи довкілля! Вивчай природу! Люби рідний край!»

Понедельник, 13 Июнь 2016 12:31

День патріотичного виховання

Оцените материал
(0 голосов)

 

Патріотичне виховання - це сфера духовного життя, яка проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується.

  (В. О. Сухомлинський).

Метою національно-патріотичного виховання є сприяння вихованню у молодого покоління почуття патріотизму, формування особистості на засадах духовності, моральності, толерантності, забезпечення створення умов для інтелектуального, культурного та фізичного розвитку, реалізації науково-технічного та творчого потенціалу молодих громадян, а також сприяння ефективній діяльності центрів патріотичного виховання молоді (Указу Президента України № 616/2008 від 03.07.2008р).

         Одним з важливих складових процесу виховання є формування й розвиток національно-патріотичних почуттів учнів через активізацію соціально значимої діяльності. Робота табору розпочинається з ранкової лінійки, на якій вихованці табору ознайомлюються з планом роботи на день. Щоранку на лінійці лунають назви і девізи загонів, пісні, підводяться підсумки результатів активності загонів, діти нагороджуються грамотами. Впродовж дня відбулися екскурсія до стели Слави та стежинами шкільної історії. Відбулася розважальна програма «Міс Веселка – 2016» в якій отримала перемогу Васільєва Таїсія учениця 1 – А класу. В англомовних загонах пройшов конкурс колажів «Я і мої права»

Оцените материал
(0 голосов)

 

Сьогодні проблема безпеки дитини, її уміння захистити себе в навколишньому середовищі була й залишається актуальним питанням у системі виховання. Особливою подією цього дня було відвідування вихованцями табору пожежної частини, з метою розширення уявлення дітей про роботу пожежників, про способи гасіння пожежі та транспорт спеціального призначення, який використовують пожежники у своїй роботі.

Під час екскурсії діти з цікавістю слухали розповідь начальника пожежної частини; оглядали приміщення, де обладнання для пожежогасіння; одяг у якому працюють пожежні. Їм продемонстрували , як пожежники приступають до роботи в разі виклику пожежної машини на місці аварії, а діти уважно спостерігали за їхніми діями. Також діти, з цікавістю оглядали приміщення, де знаходяться пожежні машини та чим вони обладнані. Не менш цікаво дітям було побачити пожежні драбини, що розкладаються на велику висоту і як по них пересуваються пожежники; як з’єднуються і подовжуються пожежні рукави; як і де набирають воду для гасіння пожежі; в яких випадках потрібно гасити пожежу водою, а в яких – піною.

Впродовж дня відбувся диспут «Ні – шкідливим звичкам!», майстер клас «Виготовлення квітів маків із стрічок» спеціалістами ЦДЮТ, безпека руху в англомовних загонах. День закінчився танцювальним марафоном.

Цей день для дітей залишить незабутні спогади , які вони запам’ятають надовго.

Среда, 15 Июнь 2016 11:54

День театру

Оцените материал
(0 голосов)

    Цей день був по-справжньому зірково казковим, адже діти мали змогу згадати улюблені казки, показати свою ерудицію у вікторині «Завітала в гості казка», а найголовніше – побувати у ролі казкових героїв, узявши участь у постановці казки «Ріпка», «Колобок». В англомовних загонах пройшли казки «Червона шапочка», «Колобок», «Три маленьких кошенятка». Впродовж дня відбулася екскурсія до річки Дніпро.

Пятница, 17 Июнь 2016 11:22

День розлучень

Оцените материал
(0 голосов)

 

Швидко пролетів час перебування в пришкільному таборі «Веселка». Навіть примхи погоди не зашкодили цікаво і весело провести останній табірний день. Пройшла святкова ліній присвячена закриттю табірної зміни. В цей день діти ділилися своїми враженнями від перебування в таборі. Відбувся святковий концерт «Добрих друзів ми зустріли» та парад вишивок і рушників. Закінчився день прощальною дискотекою.

Ми гарно рік попрацювали,

Стомились, геть не має сил.

До школи так ми поспішали,

Що підіймавсь стіною пил.

Ми довго горла готували,

На всіх перервах дітвора

Без перестанку тренувались,

Щоб закричать:

«Канікули!Ура!»

Ми раді знов ходити в табір,

На всі екскурсії піти,

Книжки закинути подалі,

         Від насолоди аж цвісти.


Календар
« Май 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31