Профіль користувача
 

IMG 2527

Наш дім - це наша Україна!
Це наша сила, наша воля,
Держав багато, а вона єдина!
І захистить її - це наша доля!

Військово-патріотичне та духовне виховання підростаючого покоління забезпечує цілісність народу України, його національне відродження, соціально-економічний і демократичний розвиток України, розбудову та вдосконалення суверенної правової держави та гідне представлення нашої країни у світі.

Розуміючи важливість даного питання, на базі Комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» розвинена система позакласної роботи з військово-патріотичного виховання учнівської молоді. Однією із основних форм є військово-патріотичний гурток «Джура», який спрямований на формування патріотичної свідомості, військово-патріотичного духу, морально-етичного виховання юнаків , спортивно-оздоровчу роботу.

Вторник, 27 Март 2018 12:59

Виставка "Сміється писанка"

 IMG 2779  Великдень, Пасха, Христове Воскресіння - найочікуваніше світле весняне свято. З Великоднем традиційно пов'язана значна кількість народних повір'їв, прикмет і обрядів, які формувалися століттями. До зовнішньої атрибутики свята можна віднести і улюблені з дитинства рум'яні паски з родзинками, розписні яйця - писанки.

 

razom

Як шкода, що на сьогоднішній день у виборі між здоровим способом життя і короткочасними задоволеннями, віддається перевага спокусам. Ми спочатку витрачаємо гроші на те, щоб погіршити своє здоров'я, а потім на те, щоб відновлювати його!

            Ми розуміємо, що багато батьків просто не уявляють, як захистити свою дитину від цієї небезпеки, як правильно вести розмову з дитиною, щоб не натрапити на стіну нерозуміння або не сприйняття.

            Сучасні підлітки часто бувають більш обізнаними в темі наркотиків, та інших спокус ніж їхні батьки. Тому, перш ніж приступати до розмови, необхідно більше дізнатися не тільки про те, як правильно вести бесіду, але й про ці спокуси взагалі, способи їх застосування та наслідки, тому для батьків 5-11 класів проведено збори з теми "Попередження і боротьба зі шкідливими звичками у дітей і підлітків. Накроманія. Що про неї треба знати?".

Вторник, 27 Март 2018 11:22

Тиждень біології у закладі

 

Активізуючи пізнавальну діяльність учнів, сприяючи покращенню засвоєння навчальної програми з 12.03 по 16.03 у школі пройшов тиждень біології.

Основною метою проведення тижня: розвивати стійкий  інтерес учнів до біології, як науки і шкільного  предмету; привернути увагу тих школярів, які біологію не знають і цікавляться нею мало;. виховувати  патріотизм,  любов  до  рідного  краю; розвивати краєзнавчий  інтерес; виховувати  любов  та  бережливе  ставлення  до  природи та її компонентів; розвиток творчих здібностей.

В рамках цього тижня були проведені такі заходи: лінійка відкриття тижня; проект «Найстаріші дерева селища»; брейн-ринг «Зоологічний турнір»; інтелектуальний конкурс «Найрозумніший»; конкурси плакатів, малюнків «Природа і людина», «Цікаві факти з біології»; вікторини,  кросворди,  цікаві  повідомлення.


Календар
« Март 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31